Ponieważ kolonie i obozy letnie dla dzieci wymagają dokładnej organizacji, warto korzystać z ofert doświadczonych biur podróży. Jaam Travel zapewnia szereg atrakcji, nad których realizacją na bieżąco czuwają wykwalifikowani pracownicy. W ten sposób, wysyłając pociechy na specjalne wakacje dla młodzieży, mogą Państwo być spokojni m.in. o:

  • BEZPIECZEŃSTWO dzieci – zarówno animatorzy, jak i opiekunowie koloni i obozów letnich dla dzieci to doświadczeni pracownicy, którzy przez wiele lat zdobywali kwalifikacje uprawniające ich do wykonywania zawodu. Dobierając współpracowników, biuro dokonuje weryfikacji, pod kątem sumienności oraz odpowiedzialności.

  • DOGODNE WARUNKI w ośrodku – biuro nie współpracuje bowiem z Ośrodkami, które nie spełniają standardów. Staranna selekcja dokonywana jest pod kątem komfortu, czystości i ergonomiczności domków lub pokoi. Wszystko po to, aby zapewnić maluchom wygodę.

  • ZABAWY I AKTYWNOŚĆ – program dostosowywany jest w zależności od typu wyjazdu – np. obozów dla młodzieży lub kolonii dla małych dzieci. Stosownie do wieku, zapewniane są odpowiednie atrakcje i zabawy prowadzone przez animatorów.

Interesują Państwa zagraniczne obozy dla młodzieży? A może kolonie dla dzieci – nad polskim morzem? Wszystkie osoby, które planują wysłać pociechy na wyjątkowy letni wyjazd, zachęcamy do skorzystania z ofert wakacyjnych wyjazdów młodzieżowych i dziecięcych, które zapewnią Państwa dzieciom moc atrakcji i doskonały wypoczynek!Obóz narciarski na stokach Białki Tatrzańskiej

19.02 – 26.02.2017 Wiek uczestników 8 – 13 lat Cena: 1290 zł /os   Zimowiska, wyjazdy na narty czy na snowboard w dalszym ciągu stanowią najpopularniejszą i najbardziej atrakcyjną propozycję na okres ferii zimowych i nic nie wskazuje na to, by trend w najbliższych latach miał się odwrócić. Oferta biur podróży, ośrodków wypoczynkowych, górskich schronisk i licznych organizacji zawiera…