Warszawa Jesnienią – wycieczka 3 dniowa

Warszawa jesienią prezentuje się szczególnie pięknie, kiedy jej liczne parki i skwery nabierają niezwykłych barw. Jaam Trawel proponuje poznawanie stolicy połączone z noclegiem w podwarszawskiej Wiosce pod Kogutem. W dzień poznajemy klimat wielkiego miasta, wieczorem wypoczywamy w kontakcie z naturą mazowieckiej wsi, a nasi animatorzy zapewniają zajęcia na wolnym powietrzu, pieczenie ziemniaków w ognisku i dyskotekę w Sali „Owczarnia”.

Details

Wycieczka do Warszawy – 2 dniowa

Zapraszamy na wyjątkowa wycieczkę do stolicy połączoną z wypoczynkiem na świeżym powietrzu w ośrodku agroturystycznym położonym w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. W dzień poznajemy Warszawę i prawdziwie europejski klimat, wieczorem wypoczywamy w sielskiej atmosferze mazowieckiej wsi a nasi animatorzy zapewniają zajęcia na wolnym powietrzu, zabawę przy ognisku lub na dyskotece.

Details

Wycieczka do Warszawy – 3 dniowa

Zapraszamy na wyjątkowa wycieczkę do stolicy połączoną z wypoczynkiem na świeżym powietrzu w ośrodku agroturystycznym położonym w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. W dzień poznajemy Warszawę i prawdziwie europejski klimat, wieczorem wypoczywamy w sielskiej atmosferze mazowieckiej wsi a nasi animatorzy zapewniają zajęcia na wolnym powietrzu, zabawę przy ognisku lub na…

Details

Warszawa Zimową porą. Wycieczka 4 – dniowa

Warszawa także zimą tętni życiem. Zapraszamy na wyjątkową wycieczkę, w której łączymy aktywne zwiedzanie stolicy z wypoczynkiem i zabawą na terenie naszego ośrodka Wioska Pod Kogutem. Przygotowaliśmy wiele atrakcji jak np. łyżwy na największym w kraju lodowisku na Stadionie Narodowym czy zwiedzanie siedziby Telewizji Polskiej lub Polskiego Radia. Nasi animatorzy zapewniają ciekawe zajęcia na wolnym…

Details

W krainie łosia, bobra i rysia – Puszcza Kampinoska z leśnymi zajęciami edukacyjnymi

Zapraszamy w leśne ostępy położone tuż przy granicy z Warszawą, będące ostoją ponad 16 tysięcy gatunków zwierząt i niezliczonych przedstawicieli świata roślinnego. W czasie wizyty w Centrum Edukacji w Izabelinie i wędrówki w lesie poznamy wielu jej przedstawicieli – może uda nam się spotkać zaskrońca, podpatrzyć bobra a nawet łosia? Po spacerze odpoczniemy przy ognisku z kiełbaskami na polanie rekreacyjnej.

Details

Bądź bezpiecznym – ratuj życie innym

nowa oferta naszego Biura obejmująca zajęcia z udzielania pierwszej pomocy oraz zachowania zasad bezpieczeństwa w formie wycieczki do Wioski pod Kogutem dla uczniów wszystkich typów szkól lub pikniku dla całej szkoły. Każdorazowo są dostosowywane do poziomu uczestników, przeprowadzane przez wykwalifikowanych instruktorów ratownictwa medycznego z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu ratowniczego i środków ochrony.

Details

W Górach Świętokrzyskich: Wycieczka 3 lub 4 dniowa

Bogata w program wycieczka, w czasie której cofniemy się w czasie do epoki neolitu, poznamy życie dawnych Słowian i ich prehistorycznych przodków , zobaczymy, jak wytapiano żelazo w dymarkach. Zwiedzimy zjawiskową Jaskinię Raj, wjedziemy na Łysą Górę i dowiemy się, czym są gołoborza. Weźmiemy też udział w warsztatach dawnego rzemiosła i przymierzymy elementy zbroi na zamku w Chęcinach. Jedno z popołudni spędzimy na zajęciach sprawnościowych w Afor Adventure Park.

Details

Piastowskim szlakiem: Wycieczka 3 lub 4 dniowa

Na Piastowskim Szlaku odwiedzimy miejsca związane z początkami państwa polskiego i historią dawnych Słowian. Wejdziemy na Mysią Wieżę, popłyniemy statkiem po jeziorze Gopło, zobaczymy prasłowiańską osadę w Biskupinie. Przeprawimy się na Ostrów Lednicki, gdzie prawdopodobnie przyjął chrzest Mieszko I, zwiedzimy też Gniezno -pierwszą stolicę Polski. A po męczącym dniu odpoczniemy nad jeziorem.

Details

Twierdza Modlin – wycieczka dla dzieci

Twierdza Modlin to jeden z największych obiektów militarnych w Europie, unikatowy zabytek fortyfikacyjny, który można dostrzec podobnie jak mur chiński nawet z kosmosu. Decyzję o jej budowie w dzisiejszym kształcie podjął cesarz Napoleon. Zwiedzając twierdzę zobaczymy podstawowe budowle, w podziemnym chodniku odwiedzimy siedzibę nietoperzy. Weźmiemy udział w zawodach strzeleckich i grach zespołowych (opcja II). Wycieczkę zakończymy ogniskiem z pieczeniem kiełbasek.

Details

Malownicze Beskidy: Wycieczka 4 dniowa: Szczyrk, Wisła, Ustroń

Zobaczymy m.in. Szczyrk, Wisłę ze skocznią Adama Małysza i pałacykiem prezydenta RP, góralską chatę w Istebnej i przepiękne koronki w Koniakowie. Odbędziemy pieszą wycieczkę górską, spotkamy się z bacą- gawędziarzem i poznamy zasady przetrwania w terenie z grupą z survivalową. Odwiedzimy też Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu, gdzie zwierzęta żyją w warunkach zbliżonych do naturalnych.

Details