Wyjazdy w okresie majowo-czerwcowym, czyli bliskim końca roku szkolnego, to absolutna tradycja w każdej szkole czy przedszkolu. Właśnie dlatego już w połowie semestru warto zastanowić się, gdzie wybierzemy się na wycieczkę szkolną z naszą klasą. Jeśli szukacie Państwo ciekawych ofert, biuro podróży Jaam Travel wychodzi z atrakcyjną propozycją dla wszystkich szkół i przedszkoli.

Otóż lata doświadczenia zbieranego podczas pracy z dziećmi, pozwoliły na wypracowanie jednego wniosku – najlepsze wycieczki dla dzieci to zdecydowanie zielone szkoły. Na wyjazdach tego typu – niezależnie od wieku – uczniowie mogą zarówno odpocząć, jak i skorzystać z wielu atrakcji, które jednak nie będą stanowiły dla nich żadnego zagrożenia. Zielona szkoła to w pełni bezpieczny, ale i interesujący wybór. Zwłaszcza, kiedy w ramach wyjazdu, organizowane są także wycieczki fakultatywne. W pakietach Wioski pod Kogutem znajdziecie:

 • Pakiet Wycieczka krótka „W krainie zwierząt”

  Czas trwania: 3 godziny (9:00-12:00 lub 12:00-15:00)
  Koszt: 23 zł
  Grupa: 20-150 dzieci (3-12 lat)
  Atrakcje: mini zoo, łąka zabaw, indiańskie namioty TIPI

   

 • Pakiet Wycieczka długa „Farmer”

  Czas trwania: 5 godzin (9:00-14:00 lub 11:00-16:00)
  Koszt: 35 zł
  Grupa: min. 20 dzieci (5-12 lat)
  Atrakacje: mini zoo, łąka zabaw, indiańskie namioty TIPI, animacje sportowe, ognisko, skansen masła, skansen maszyn rolniczych

   

 • Pakiet Wycieczka „Pszenica i Mleko”

  Czas trwania: 5 godzin (9:00-14:00 lub 11:00-16:00)
  Koszt: 35 zł
  Grupa: 20-60 dzieci (5-12 lat)
  Atrakcje: mini zoo, łąka zabaw, skansen masła, skansen maszyn rolniczych, pokazy

   

 • Pakiet Wycieczka „Tajemnice lasu”

  Czas trwania: 3 godziny (9:00-12:00 lub 12:00-15:00)
  Koszt: 28 zł
  Grupa: dzieci 5-12 lat
  Atrakcje: mini zoo, łąka zabaw, tajemnice lasu

   

 • Pakiet Integracja 1

  Czas trwania: 5 godzin
  Koszt: 35 zł / osoba
  Atrakcje: zwiedzanie, ognisko, gra terenowa, turniej Krokieta lub bulle, trampoliny

   

 • Pakiet Integracja 2

  Czas trwania: 3 godziny
  Koszt: 35 zł / osoba, 30 zł / dzień
  Grupa: 40-200 rodziców z dziećmi
  Atrakcje: mini zoo, łąka zabaw, ognisko, animacja.

   

Dodatkowo na każdej wycieczce dla dzieci zapewniane są dodatkowe aktywności, w postaci jazd na kucyku oraz grze terenowej, polegającej na szukaniu słodkiego Skarbu Leśnych Skrzatów.

Podczas pakowania dzieci na wyjazd, zalecamy zabranie sportowych, wygodnych ubrań i obuwia, które pozwolą na aktywne branie uczestnictwa we wszystkich zabawach. Dodatkowo, w razie pogorszenia pogody, dobrym rozwiązaniem będą także kalosze oraz płaszcz nieprzemakalny. Należy jednak pamiętać, że w deszczowe dni, atrakcje mają miejsce pod zadaszeniem.

Nie zastanawiajcie się państwo dłużej, gdzie organizować wycieczki szkolne. Wyjazdy z biurem podróży Jaam Travel to najlepszy wybór z gwarancją pełnego bezpieczeństwa podopiecznych, ciekawych atrakcji oraz mocy niezapomnianych wrażeń.

Zachęcamy do sprawdzania wszystkich dostępnych ofert i ustalania dokładnych planów wycieczek. Dla placówek takich, jak szkoły czy przedszkola, przygotowano promocyjne propozycje. Zapraszamy!