wczasy_z_dzieckiemWakacje to dla każdego dziecka, zaraz obok świąt, ulubiony okres w roku! Już kiedy kończy się lato, z utęsknieniem czekają do kolejnych wakacyjnych wyjazdów. Niezależnie od tego, czy rodzice wybiorą morze, czy góry, pobyty rodzinne to czas najlepszej zabawy przez całe dnie! Jeśli zaplanujemy pociechom szereg atrakcji, będzie to doskonały relaks nie tylko dla maluchów, ale także dla nas!

Jeśli wybieramy się na wakacje rodzinne w Polsce, zwłaszcza nad Bałtykiem lub jeziorami, koniecznie wybierzmy pokoje znajdujące się tuż przy plaży. Dzięki temu unikniemy noszenia ciężkich parawanów, kocyków, kół ratunkowych, pontonów, prowiantu czy dziecięcych zabawek do piasku.

Wycieczki dla rodzin

W zależności od tego, w jakim wieku są nasze dzieci, wybierzmy odpowiednie wakacje dla rodzin. Mniejsze pociechy zadowolą się zwykłymi zjeżdżalniami czy ślizgawkami wpadającymi do basenów. Natomiast starsze dzieci oraz młodzież, z pewnością będą zadowolone z obecności motorówek, skuterów wodnych, dyskotek czy boisk.

Większość hoteli myśli o wakacjach dla rodzin, dzięki czemu opcja animacji, specjalnych kącików zabaw, tańców i interaktywnych rozrywek, a także wycieczki dla rodzin są zapewnione w ofercie.

Aby uniknąć wpadek i wybrać doskonałe miejsce na pobyt rodzinny, z którego każdy będzie zadowolony, warto zapytać dziecko, gdzie chciałoby spędzić tegoroczne wakacje. W tym przypadku porada malucha może okazać się pomocna. Natomiast podczas pakowania, nie należy już być tak uległym. Dzieci najchętniej zabrałyby ze sobą połowę pokoju, dlatego rodzice powinni trzymać rękę na pulsie.

Pobyty rodzinne

Biuro podróży Jaam Travel postanowiło stworzyć listę miejsc, które będą najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób planujących tanie wakacje rodzinne. Kryteria wyboru to:

  • dostępne atrakcje

  • wyposażenie pokojów hotelowych

  • obsługa

  • warunki panujące w hotelach

Szczegółowe opisy każdej pozycji znajdziemy na stronie internetowej JaamTravel.pl. Wybierzmy najlepszą ofertę, zarezerwujmy wczasy i czekajmy na upragniony urlop spędzony z najbliższymi. Zapraszamy!