Warszawa to miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto nie wyjeżdżając z kraju chce poczuć, że znajduje się w centrum Europy. Nie tylko ze względu na wspaniałe zabytki i dynamicznie rozwijające się współczesne oblicze. To jej niezwykły klimat, wielonarodowy tłum przyjezdnych, otwartość na każdego i ciągle pojawiające się nowe, magiczne miejsca sprawiają, że stolica ma tak unikalną atmosferę, że nie powstydziłyby się jej Paryż, Londyn czy Berlin.

Także w sezonie jesiennym i zimowym Warszawa prezentuje się wyjątkowo – jesienią ze względu na niesamowite kolory licznych parków i skwerów, a zimą za sprawą milionów świateł, którymi jest udekorowana w okresie świątecznym.

Odwiedzenie stolicy poza okresem wiosenno-letnim ma także inną, zasadniczą zaletę – unikniemy ogromnych tłumów wycieczek i dużo łatwiej zarezerwujemy bilety do takich miejsc jak Centrum Nauki Kopernik czy Muzeum Powstania Warszawskiego.

Zarówno krótka jak i kilkudniowa wycieczka szkolna do Warszawy jest planowana ze szczególną starannością, a czas po zwiedzaniu zapełniony licznymi atrakcjami organizowanymi przez naszych animatorów w Wiosce pod Kogutem, dzięki czemu wycieczki  biura JaamTravel.pl cieszą się ogromną popularnością wśród wszystkich, którzy chcą zapewnić dzieciom i młodzieży atrakcyjny i jedyny w swoim rodzaju wypoczynek.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ NASZEGO BIURA!

Szlakiem Kamieni na Szaniec – 3 dni

Uczniów szkół podstawowych i średnich zapraszamy na wycieczki do Warszawy, z jednym dniem powiązanym z programem nauczania języka polskiego i historii. W interesujący sposób poznamy miejsca i wydarzenia związane z bohaterami naszych lektur oraz z ich autorami, przejdziemy śladami polskiej historii.

Details

Warszawa Fryderyka Chopina – 3 dni

Fryderyk Chopin jest jednym z najbardziej znanych warszawiaków. W stolicy spędził pierwszą połowę swojego życia, to tu uczył się gry na fortepianie, chodził do szkoły, dawał koncerty na warszawskich salonach. W stolicy też spoczęło jego serce po śmierci na emigracji. Odwiedzając miejsca związane z wielkim Kompozytorem dowiemy się, gdzie mieszkał z rodzicami, kto był jego pierwszą miłością , przysiądziemy na jednej z grających ławeczek i w interaktywny sposób zwiedzimy jedno z najnowocześniejszych muzeów poświęconych Chopinowi. W czasie naszej wycieczki odwiedzimy też dom urodzin Chopina w Żelazowej Woli oraz kościół, w którym został ochrzczony.

Details

Wycieczka do Warszawy – 2 dni

Zapraszamy na wyjątkowa wycieczkę do stolicy połączoną z wypoczynkiem na świeżym powietrzu w ośrodku agroturystycznym położonym w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. W dzień poznajemy Warszawę i prawdziwie europejski klimat, wieczorem wypoczywamy w sielskiej atmosferze mazowieckiej wsi a nasi animatorzy zapewniają zajęcia na wolnym powietrzu, zabawę przy ognisku lub na dyskotece.

Details

Wycieczka do Warszawy – 3 dni

Zapraszamy na wyjątkowa wycieczkę do stolicy połączoną z wypoczynkiem na świeżym powietrzu w ośrodku agroturystycznym położonym w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. W dzień poznajemy Warszawę i prawdziwie europejski klimat, wieczorem wypoczywamy w sielskiej atmosferze mazowieckiej wsi a nasi animatorzy zapewniają zajęcia na wolnym powietrzu, zabawę przy ognisku lub na…

Details

Warszawa Jesnienią – wycieczka 3 dni

Warszawa jesienią prezentuje się szczególnie pięknie, kiedy jej liczne parki i skwery nabierają niezwykłych barw. Jaam Trawel proponuje poznawanie stolicy połączone z noclegiem w podwarszawskiej Wiosce pod Kogutem. W dzień poznajemy klimat wielkiego miasta, wieczorem wypoczywamy w kontakcie z naturą mazowieckiej wsi, a nasi animatorzy zapewniają zajęcia na wolnym powietrzu, pieczenie ziemniaków w ognisku i dyskotekę w Sali „Owczarnia”.

Details

Warszawa w zimowej świątecznej atmosferze – 3 dni

Wycieczka do Warszawy w okresie Świąt Bożego Narodzenia będzie najwspanialszym prezentem dla Twoich uczniów. Stolica rozświetlona 3 milionami świateł robi niesamowite wrażenie i nie bez powodu w świątecznym rankingu gazety „Le Figaro” Warszawa znalazła się w gronie 10 najpiękniej udekorowanych miast świata.

Details

Warszawa zimową porą. Wycieczka 4 – dni

Warszawa także zimą tętni życiem. Zapraszamy na wyjątkową wycieczkę, w której łączymy aktywne zwiedzanie stolicy z wypoczynkiem i zabawą na terenie naszego ośrodka Wioska Pod Kogutem. Przygotowaliśmy wiele atrakcji jak np. łyżwy na największym w kraju lodowisku na Stadionie Narodowym czy zwiedzanie siedziby Telewizji Polskiej lub Polskiego Radia. Nasi animatorzy zapewniają ciekawe zajęcia na wolnym…

Details